Студенти Університету здобули І та ІІ місця на легкоатлетичних змаганнях, присвячених пам’яті жертв тоталітаризму

XVІІ крос відбувся 8 жовтня в Харкові. Захід організований з метою зміцнення дружніх стосунків між народами України і Республіки Польща.

Забіги пройшли на Меморіалі жертвам тоталітаризму і на алеях Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького. На початку заходу було покладено квіти до стін пам’яті на Меморіалі жертвам тоталітаризму, в якому взяли участь представники міської ради, обласних органів влади, Генерального консульства Республіки Польща, учасники забігу. Після цього в парку Горького представники Харкова і Республіки Польща посадили дерево дружби.

У забігах на дистанціях 1, 3, 6 і 12 км і в естафеті 5х1000 м взяли участь 260 осіб. Це були спортсмени з Харкова, Харківської області, а також з інших міст країни, як ветерани спорту, так і молодь.

У забігу на 6 км серед чоловіків студентського віку студент С.Свінцицький (Слідчо-криміналістичний інститут, 6 курс) здобув 1 місце.

В естафеті 5х1000 м наша команда посіла 2 місце у складі:

Свінцицький Сергій (Слідчо-криміналістичний інститут, 6 курс);

Веремєєнко Євгенія (Слідчо-криміналістичний інститут, 6 курс);

Андрійкович Віктор (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс);

Свиридовська Марія (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс);

Шелудько Валерій (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України,1 курс).

Спортсмени були нагороджені дипломами та кубками.

Поздоровляємо наших атлетів та бажаємо подальших перемог!