Кримінологія (2014)

Загальна частина підручника присвячена розгляду теоретичних основ кримінологічної науки: предмета, методології і методики, історії розвитку кримінологічних ідей, поняття та вимірів злочинності, її детермінації, особистості злочинців і потерпілих від злочинів, кримінологічної політики в Україні, запобіганню злочинності, кримінологічному прогнозуванню і плануванню, світовому досвіду боротьби зі злочинністю. В Особливій частині наведені сучасні уявлення про кримінологічні характеристики, методи і технології запобігання й протидії окремим частинам та видам злочинності.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вищих навчальних закладів освіти, працівників правоохоронних і правозастосовчих органів, органів влади і управління, громадських організацій і громадян.