Монографія Марченко М.Ю.

Монографія присвячена кримінологічним проблемам самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва. На грунтовному емпіричному матеріалі наведено кримінологічну характеристику (рівень, структуру, динаміку, латентність, географію, ціну) цього поширеного злочину у земельній сфері. Проаналізовано криміногенні властивості особи злочинця, який самовільнол займає земельну ділянку або здійснює самовільне будівництво об’єктів нерухомого майна на ній. Розглядається кримінологічна детермінація даного негативного соціального явища у сфері земельних відносин. З огляду на специфіку самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва запропоновано низку заходів його запобігання на загальносоціальному та спеціальнокримінологічному рівнях.

Для працівників правоохоронних органів, учених, аспірантів, студентів юридичних вищих навчальних закладів та факультетів, а також широкого загалу читачів.