Злочинність у паливно-енергетичній сфері України: кримінологічна характеристика та запобігання: монографія / Б. М. Головкін, Г. Ю. Дарнопих, І. О. Христич та ін. ; за заг. ред. Б. М. Головкіна. – Х. : Право, 2013. – 248 с. ISBN 978-966-458-415-6

Монографію присвячено комплексному дослідженню злочинності у паливно-енергетичній сфері, що включає сукупність злочинних посягань економічної спрямованості. Проаналізовано кількісні та якісні показники цієї злочинності, її сучасний стан і тенденції розвитку. Вивчено особу, що вчиняє злочини економічної спрямованості у паливно-енергетичній сфері, досліджено специфіку її злочинної поведінки. Визначено найбільш вагомі детермінанти поширення злочинності у паливно-енергетичній сфері, запропоновано стратегічні напрями протидії їй та комплекс заходів щодо їх реалізації.

Для науковців, викладачів, аспірантів, пошукувачів, студентів юридичних навчальних закладів і працівників правоохоронних органів.