Міжнародна наукова конференція, присвячена 50-річчю від дня заснування кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права НЮУ імені Ярослва Мудрого, на тему «Сучасна кримінологія: досягнення, проблеми, перспективи».

Відбулася Міжнародна наукова конференція «Сучасна кримінологія: досягнення, проблеми, перспективи», присвячена 50-річчю з дня заснування кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права

Ювілейна міжнародна наукова конференція, присвячена 50-річчю з дня заснування кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права, відбулася у залі засідань вченої ради.

Відкрив пленарне засідання проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман.

Дане зібрання відзначилося науковою дискусією цілої плеяди відомих вчених, які відомі як в Україні так далеко за її межами.

Серед них Л.М.Сугачов, Л.Е.Орел, З.М.Оніщук, А.П.Копейченко, Ю.П.Зубарев, І.М.Даньшін, А.Ф.Зелінскій, В.В.Голіна та інші. Ці метри науки стояли у витоків формування кримінологічної науки, створили харківську наукову школу кримінології, присвятили своє життя служінню науці та вихованню не одного покоління студентів, а також здійснили вагомий внесок у становлення української кримінології.