Міжнародна наукова конференція з кримінології «ПРОТИДІЯ ЗЛОЧИННОСТІ І КОРУПЦІЇ»(16 листопада 2021 р.)

16 листопада відбулася щорічна конференція «Протидія злочинності і корупції», яку організовує кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Враховуючи карантинні обмеження захід було проведено у форматі онлайн. Відкрив захід проректор з наукової роботи Університету Лученко Дмитро Валентинович.
Надалі зі своїми доповідями виступали як зарубіжні учасники, зокрема з Індонезії та Естонії, так і студенти українських закладів вищої освіти.
Загалом було презентовано результати досліджень 17 молодих науковців.