15 листопада 2019 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Не карою єдиною! Проблеми модернізації системи протидії злочинності в Україні: ІІІ Київський полілог».

В роботі конференції прийняв участь завідувач кафедрою кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого доктор юридичних наук, професор Головкін Богдан Миколайович виступиши з доповіддю на тему: «КОРУПЦІОГЕННІ ФАКТОРИ В ЛІСОГОСПОДАРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ».

Організували міжнародну науково-практичну конференцію «Не карою єдиною! Проблеми модернізації системи протидії злочинності в Україні: ІІІ Київський полілог»: Організація з безпеки та співробітництва в Європі; Інститут держави і права імені В.М.Корецького НАН України; Національна академія прокуратури України та Державне бюро розслідувань.