Проведено зустрiч у ЗОСШ №22 м.Харкова

16 травня 2019 року проведено першу зустріч із керівництвом ЗОСШ №22 м.Харкова та лекцію з питань професійної орієнтації і правової освіти для школярів старших класів, під час якої продемонстровано відеоролик про Університет і надано інформацію щодо порядку вступу, умов навчання, дозвілля, спорту в Університеті.

За результатами зустрічі і з метою підтримання профорієнтаційної роботи на постійній основі, за ініціативою доц. Пивоварова В.В. підписано Меморандум про співпрацю, та організовано на базі учбового закладу Кабінет професійної орієнтації і правової освіти (відп.: Пивоваров В.В. від Університету, соц.педагог Лисянська І.С. від ЗОСШ №22).

Наразі роботою Кабінету охоплено також учнів, батьків і педагогів районних шкіл № 125 і № 150 м.Харкова, розташованих поблизу.
Робота Кабінету внесена до річного плану соціально-педагогічної роботи ЗОСШ № 22, узгодженого з відділом освіти Шевченківського р-ну м. Харкова.