Ткачова О. В. Виконання покарань у виді виправних і громадських робіт : монографія / О. В. Ткачова. – Х. : Право, 2010. – 192 с. ISBN 978-966-458-210-7

У монографії крізь призму актуальності застосування альтернативних позбавленню волі видів покарань розглянуто комплекс теоретичних і практичних проблем виконання покарань у виді виправних і громадських робіт. Певна увага приділяється міжнародному досвіду застосування подібних покарань. Висвітлюються численні теоретичні питання діяльності органів виконання покарань у виді виправних і громадських робіт у зв’язку з організацією їх виконання. Проводиться порівняльний аналіз практики їх виконання.

Для працівників правоохоронних органів, учених у галузі наук кримінального циклу, аспіратів, пошукувачів, студентів юридичних вищих навчальних закладів та факультетів, а також широкого загалу читачів.